Yakamoz Pansiyon Hakkında Bilgiler

Tatiliniz'de Şehrin Gürültüsünden beton yapılardan uzaklaşın ve kendinizi doğanın kucağına, olympos ağaç evlere bırakın. İki ve üç kişilik bungalowlarımızda rahatça uyuyabilmeniz için gerekli olan her şey mevcuttur. Olimpos Yakamoz Pansiyon'da 68 adet bungalowumuz (duş, tuvalet ve klima) bulunmaktadır. 

Büyük şehirlerin gürültüsünden uzak, olympos ta portakal bahçesinin içerisinde güvenli ve samimi bir ortamda, bulunan pansiyonumuz 150 yatak kapasitesine sahiptir. Olimpos Yakamoz Pansiyon sizlere her türlü imkanı sunmakta ve müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. 

Dört mevsim açık olan olimpos yakamoz pansiyon 2004 yılından bu yana hizmet vermektedir. Olympos ta denize ve eğlence mekanlarına olan yakınlığı ile ideal bir konumdadır. Yakamoz’da sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ücretin içindedir.(yarım pansiyon) Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfedir. 

Olimpos Yakamoz Pansiyon da birbirinden lezzetli ev yemekleri sizleri bekliyor. Öğle yemeği konaklama ücretine dahil değildir. Fakat acıkan misafirlerimiz için Olimpos Yakamoz Pansiyon’ da nefis öğlen yemeği çeşitlerimiz mevcuttur.

Tekne Turu

Akdenizin muhteşem koylarından beş tanesini günü birlik tekne turu ile gezebilir, güneşin, denizin, teknede yaşamın bir günlüğünede olsa keyfine varabilirsiniz

Yanartaş Turu

Olimpos’un Sönmeyen Ateşi: Yanartaş, Antalya’nın Kemer ilçesi Çıralı köyü yakınlarında küçük, tarihi ve turistik önemi olan doğalgaz kaynağı.

ATV Turları

Olympos'ta kiralayabileceğiniz ATV ler ile doğanın kalbine doğru muhteşem bir gezintiye çıkabilir, sevdiklerinizle eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Yakamoz Pansiyon Fotoğrafları

Yakamoz Pansiyon Fiyatları

OLİMPOS YAKAMOZ PANSİYON FİYATLARI 2018
Pansiyon Fiyatları kişi başı gecelik olup, kahvaltı ve akşam yemeği dahildir. Olimpos Bungalow odaların içinde duş, tuvalet ve klima mevcuttur. Odalarımızda tek olarak kalmak isteyen müşterilerimizden sezon süresince,%50 fark alınmaktadır. Sezon dışı kalımlarda fark alınmamaktadır. 0 - 5 yaş arası çocuklardan ücret alınmamaktadır. 5 - 10 yaş arası çocuklar ise %50 ücrete tabiidir. Bayram ve özel günler için fiyatımız değişiklik gösterebilmektedir.

Olimpos Yakamoz Pansiyon'da portakal ve limon ağaçları içerisinde, doğayla bütünleşik ahşap mimarili bungalow "Olimpos Ağaç Evler" odalarımız bulunmaktadır. Odalarımız Standart oda ve lüks oda olmak üzere ikiye ayrılmıştır.

Odalarımız duş'lu, tuvaletli ve klimalıdır, lüks odalarımızda ise ilave olarak TV mevcuttur. Oda seçeneklerimiz talebe göre 2 kişilik veya 3 kişiliktir . Odalarımızda 24 saat sıcak su mevcuttur. Temiz ve konforlu odalarımızda sizlere evinizdeki rahatı sunmayı amaçlıyoruz.

Olimpos Pansiyon 2018 Fiyatları;

Oda fiyatına sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahildir. Özel günleriniz, parti ve toplantı organizasyonlarınız için lütfen bizi arayınız. Odalarımızda tek olarak kalmak isteyen müşterilerimizden sezon süresince %50 fark alınmaktadır.

1 OcaK - 15 Mayıs : 60 TL
15 Mayıs - 15 Eylül : 75 TL

Yakamoz Pansiyon İletişim Bilgileri

Adres: Yazır Mahallesi Kumluca - Antalya
Tel: +90 242 892 11 96
Gsm: +90 535 830 24 53
Email: info@yakamozpansiyon.com